Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

Pénzügyi koordinátor

Ebben a pozícióban egy nemzetközi környezetben dolgozhatsz, ahol pénzügyi szakértelmeddel valódi értékeket adhatsz a vállalat növekedéséhez és sikereihez. Ha szívesen csatlakoznál egy folyamatosan bővülő globális csapathoz, és olyan feladatokkal találkoznál, amelyek valóban előrelendítik karrieredet, várjuk jelentkezésedet!

Feladatok

A pozícióhoz tartozó feladatok alább:

  • könyvelési feladatokat felügyelete, és biztosítani az összhangot a helyi számviteli előírásokkal.
  • pontos pénzügyi jelentések, például mérlegek és eredménykimutatások készítése.
  • segíteni a vállalatnak az adózási kockázatok azonosításában és csökkentésében
  • adózási feladatok ellátása
  • átfogó pénzügyi elemzések, beleértve a költségelemzést, nyújtása a stratégiai döntéshozatal támogatására

Elvárások

A pozícióhoz tartozó elvárások alább:

  • Felsőfokú diploma számvitel vagy kapcsolódó területen
  • Releváns szakmai tapasztalat számvitel területén
  • SAP rendszer ismerete előny jelent
  • Számviteli alapelvek ismerete, valamint a jelenlegi pénzügyi jogszabályok és adótörvények ismerete
  • Angol nyelv aktív, kommunikációképes szintű ismerete

Munkavégzés helye

Makó