Mind-Diák Szövetkezet

A Kondor Csoport több mint 10 éve lát el tanácsadói feladatokat, mára már az ország piacvezető transzferár specialista szolgáltatójává nőtte ki magát, de a fejlődésük a mai napig megfigyelhető.

Feladatok:

  • Cégbemutatók fogalmazása, előkészítése
  • Vállalatok közötti szerződések elemzése
  • Gazdasági és piacelemzések készítése
  • Segítségnyújtás könyvek, szakmai cikkek, oktatási anyagok előkészítésében

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony gazdasági vagy jogi területen
  • Legalább erős középfokú angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig reggel 8:30 és 17:30 között rugalmasan
  • Heti 20 óra vállalása az elvárt

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkaidő és rugalmas bejárás (home office és irodai jelenlét lehetősége egyaránt)
  • Kezdő órabér br. 1900 Ft
  • Kiemelkedő teljesítmény alapján lehetőség van az órabér emelkedésére
  • Folyamatos fejlődési lehetőség saját és külső képzési programokban való részvétel keretében
  • Hazai és nemzetközi előadásokon, webináriumokon való díjmentes részvételi lehetőség
  • Igazolás és támogatás a szakmai gyakorlat elvégzéséhez
  • Szakdolgozat mentorálás, opponálás
  • Határozatlan idő, akár főállású tanácsadóvá válási lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest V.

Munkavégzés helye

Budapest