Az Esztergomi Turisztikai Nonprofit Kft. pénzügyi vezetőt keres

Feladatok:

Új munkatárs feladatai:
  • A szervezet költségvetésének, üzleti tervének elkészítése, végrehajtásának ellenőrzése, a szervezeti egységek kiadásainak, bevételeinek folyamatos nyomon követése
  • Az igények, lehetőségek felmérése, gazdálkodási, pénzügyi elemzések elkészítése, stratégia kialakítása, a megvalósítás előkészítése, megvalósítása, monitorozása, rendszeres fejlesztés
  • A számviteli és adózási terület szakmai irányítása, számviteli feladatok ellátása
  • Éves beszámoló, mérleg elkészítése, feladása
  • Közérdekű adatszolgáltatás számviteli területen
  • Gazdasági munkatárs/ak munkájának irányítása
  • Közreműködik a hatósági ellenőrzésekben (ÁSZ, NAV stb.), valamint a könyvvizsgálatban
  • Pénzügyi ellenjegyzés, érvényesítés, KSH adatszolgáltatás
  • Költségvetési támogatás elszámolása Önkormányzat felé
  • Adatszolgáltatás: statisztikák, jelentések, elszámolások elkészítése
  • Pályázatok pénzügyi részének tervezése, lebonyolítása, elszámolása
  • Jogi dokumentumok pénzügyi részeinek elkészítése
  • Kötelezettségvállalások ellenjegyzése
  • Határidők, kötelezettségek nyilvántartása
  • Aktív részvétel a menedzsment munkájában

Elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Legalább 5 év vezetői tapasztalat
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Igényesség, profizmus

Munkavégzés helye

Esztergom