Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

Pénzügyi vezető helyettes

Pénzügyi vezető helyettes kollégát keresünk tiszaújvárosi partnerünk részére.

Feladatok

VEZETŐI ÉS SZEMÉLYZET IRÁNYÍTÁSI FELADATOK

  • Toborzás és megtartás
  • Munkavállalók és csapatok fejlesztése
  • Teljesítménymenedzsment
  • Kommunikáció

FUNKCIONÁLIS IRÁNYÍTÁSI FELADATOK

  • Üzleti stratégia és irányítás
  • Költséggazdálkodás
  • Előrejelzések kidolgozása

MŰSZAKI IRÁNYÍTÁSI FELADATOK

  • A beszerzés, a készletellenőrzés vagy a gyártástervezés által alkalmazott adatgyűjtési módszerek megfelelőségének értékelése.
  • Biztosítja az összes érzékeny és bizalmas információ megfelelő kezelését.
  • Gyűjtse össze, elemezze és jelentse a nyereség- és veszteség adatokat a belső ügyfeleknek.
  • Az előrejelzési trendek azonosítása és azok közlése az üzemeltetési vezetővel.
  • Elemzések készítése az üzleti változások előmozdítása érdekében.
  • A vállalati irányelvek és eljárások (pl. egészségvédelem és biztonság, minőség) 100%-os betartásának biztosítása.
  • Tartsa be a határidőket, miközben gyakori megszakításokkal és további, valamint változó prioritásokkal kell megbirkóznia.

Elvárások

  • Alapdiploma számviteli vagy pénzügyi területen.

  • Előnyben részesített MBA és/vagy CPA.

  • 5 év tapasztalattal kell rendelkezni: előrejelzés, a költségszámítás, az A/P, az A/R és a vállalati jelentéstétel területén, standard költség-gyártási környezetben.

  • Korábbi felügyeleti vagy vezetői tapasztalat elengedhetetlen

  • Előny: a gyártási környezetben szerzett korábbi tapasztalat

Munkavégzés helye

Tiszaújváros