Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

PLC technikus

Felsőzsolcai partnerünk számára keresünk PLC technikus kollégákat, akár azonnali kezdéssel!

Feladatok

  • Géphibák elhárítása
  • Gépek diagnosztikája és a gépek leállásának elemzése
  • Megelőző és előrejelző karbantartási munkálatok elvégzése
  • PLC programok vizsgálata, hibakeresés
  • Műszaki dokumentációk kezelése, javítások dokumentálása
  • Gépfejlesztések elvégzése és felügyelete
  • Egyéb berendezések működésének fenntartása
  • Munkavédelmi szabályok betartása

Elvárások

  • Középfokú villamos műszaki képzettség – Villanyszerelő, Elektrikus, Automatizálási technikus
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat karbantartási területen (autóipar előny)
  • Engedély elektromos berendezésekkel való munkavégzésre
  • A PLC vezérlések, különösen a Siemens S7 ismerete
  • Hidraulikai és pneumatikai alapismeretek
  • Műszaki rajzok olvasásának képessége
  • Szenzorok, motorok, és számítógépes rendszerek ismerete
  • TPM ismerete
  • Kezdetben egy, későbbiekben három műszakos munkarend vállalása
  • Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés napi 8 órában (06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00)
  • Esetleges külföldi betanulás vállalása
  • Jó problémamegoldó készség

Munkavégzés helye

Felsőzsolca