Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

Production manager (injection molding)

Partnerünk egy francia autóipari beszállító. Isaszegi telephelyükön műanyag fröccsöntött alkatrészek gyártásával foglalkoznak, ide keresik leendő termelésvezető kollégájukat.

Feladatok

Production managerként te leszel felelős a teljes gyártási területért, a technológiáért, illetve a gyártásban dolgozó kb. 80 kollégáért . Feladatod lesz a:

  • Termelés folyamatosságának biztosítása és a megrendelések teljesítése a megadott határidőre
  • Hatékonyságnövelő, költségcsökkentő intézkedések, projektek megfogalmazása és kezdeményezése
  • Új termékek bevezetésében való részvétel
  • Karbantartási terv kidolgozása és a gépek és berendezések tervszerű, illetve ad hoc karbantartása
  • Hatékony működéshez szükséges erőforrások megtervezése és az optimális készletszint biztosítása
  • Beosztott munkavállalók irányítása, támogatása, oktatása és fejlesztése
  • Optimális költségszint betartása
  • Belső auditokon való részvétel
  • Termelési folyamatok dokumentáltságának ellenőrzése és a minőségbiztosítási rendszer működésének támogatása
  • Rendszeres riportálás a termelés működésével, teljesítményével kapcsolatban
  • Vevői igények hatékony kielégítése
  • Vállalat rendszereinek, folyamatainak kialakításában, fejlesztésében és működtetésébe

Elvárások

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel
  • Autóipari területen szerzett tapasztalattal
  • Több éves, gyakorlati tapasztalattal műanyag fröccsöntésben, gyártási környezetben
  • Magabiztos angol nyelvtudással
  • Gyakorlatias, problémamegoldó  szemlélettel és vezetési stílussal
  • Határozott személyiséggel és jó kommunikációs készségekkel

Munkavégzés helye

Isaszeg