Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

Projektmenedzser (Villamosmérnök)

Ügyfelünk több mint húsz éve van jelen a piacon, és mára Magyarország egyik legjelentősebb létesítményüzemeltető vállalatává vált. Árbevétel és munkavállalói létszám alapján a legnagyobb facility management és takarítási szolgáltatásokat nyújtó cég az országban.

Csapatukba keresnek villamosmérnöki végzettséggel projektmenedzsert.

Feladatok

  • A kivitelezési projektek teljes körű előkészítése, szervezése, menedzselése és ellenőrzése
  • Helyszíni koordinálás, irányítás elektromossági szakágon belül
  • Műszaki megbeszélések és együttműködések szervezése, irányítása
  • A költségvetések műszaki tartalmának összeállítása, ellenőrzése és folyamatos aktualizálása a projekt előrehaladtával
  • Ügyfelekkel, kivitelezőkkel történő folyamatos kapcsolattartás és egyeztetés
  • Alvállalkozói költségvetések átvizsgálása, bértárgyalások
  • Az alvállalkozók munkavédelmi és tűzvédelmi előírásainak ellenőrzése, rendszeres szakmai visszajelzés biztosítása
  • Elszámolások összeállítása és folyamatos nyomon követése, megrendelői és alvállalkozói oldalról
  • Jelentések készítése a vezetők és menedzsment számára

Elvárások

  • Villamosmérnöki vagy egyéb elektromos területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 év tapasztalat az építőipari kivitelezésben, elektromossági / villamossági szakág irányításban, projektvezetésben
  • Kiviteli tervek átfogó ismerete
  • Felhasználói szintű Word és Excel tudás
  • Precíz, pontos munkavégzés és határidők betartása
  • Kiváló kommunikációs készségek
  • Flexibilitás
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye

Budapest