Feladatok:

Tier 1-es autóipari beszállító partnerünkhöz keresünk projektmérnök kollégát. Fő feladatai közé tartozna a gyártósori gépek áttelepítési projektjének koordinálása, illetve terméktranszferek lebonyolítása cégen belül.

  • Termék áthelyezési, illetve új technológia bevezetési projektek koordinálása, vezetése

  • Gyártási folyamat optimalizálások és az ezekkel kapcsolatos technológiai projektek irányítása

  • A gyártási KPI-okkal kapcsolatos technológiai feladatok kezelése

  • Projektek prezentálása, kimutatások készítése

  • Támogatás a belső és külső auditok során

  • Felsőfokú műszaki végzettség, gépészmérnök, műszaki menedzser preferált

  • NPI-ban vagy gyártócégnél szerzett projektmérnöki, legalább 3 éves tapasztalat

  • Tárgyalóképes Angol és/vagy Német nyelvtudás

  • Autóiparban szerzett tapasztalat

  • Stabil multinacionális háttér

  • Bónuszok, bejárási támogatás

Munkavégzés helye:

Jászárokszállás