Mind-Diák Szövetkezet

A Sanofi nemzetközi vállalatként vezető szerepet tölt be az élettudományok terén. A magyarországi Sanofi csoport évszázados hagyományaira és nemzetközi hátterére építve, több, mint 3000 munkatársával elkötelezetten dolgozik a magyar emberek egészségéért.

Feladatok:

  • Egyszerűbb analitikai vizsgálatok elvégzése, dokumentálása; komplikált műszeres méréseknél mintaelőkészítés
  • Dokumentációs, archiválási és adatgyűjtési feladatok ellátása
  • Quality dokumentumok: listák aktualizálása, fordítás
  • Rendelt áruk elpakolása, készletezése (pl. laboreszközök)
  • Jelentések és adatelemzések készítése és szerkesztése

Elvárások:

  • Aktív felsőfokú tanulmányok, gyógyszerész/ vegyész/ vegyészmérnök/ biomérnök / élelmiszermérnök
  • Középszintű angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Haladó szintű MS Office ismeretek

Munkaidő

  • Heti 20-25 óra munkavégzés
  • Hosszú távú diákmunka

Amit kínálunk

  • Br. 2200 Ft/óra diákbér
  • Céges buszjárat Budapestről és a környező településekről
  • Fizetett szabadság

Munkavégzés helye:

Veresegyház

Munkavégzés helye

Veresegyház