Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

Ragasztástechnológia folyamatmérnök az akkumulátor beszerelő üzemben

Csatlakozz a hazai autóipari szektor legvonzóbb munkáltatójához, a kecskeméti Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.-hez és tudásoddal, szakmai tapasztalatoddal járulj hozzá prémium minőségű autóik gyártásához! Az autógyártás folyamatosan fejlődő és megújuló képviselőjénél kiemelkedő juttatások, kellemes munkahelyi környezet és hosszútávú karrierlehetőségek várnak!

Feladatok

  • Ragasztástechnológia rendelkezésre állásának biztosításáért felelős az akkumulátor beszerelő üzemben
  • Üzemmérnök ragasztástechnológia területén
  • Részvétel a gyártóberendezések tervezésében, átvételében és üzembe helyezésében
  • Folyamatparaméterek meghatározása, a jóváhagyási és érvényesítési folyamatok
  • A gyártási folyamatok stabilizálása és továbbfejlesztése a fenntartható hatékonyság és minőségjavítás érdekében
  • A kecskeméti gyár képviselete a termelés tervezési megbeszéléseken és konszernszintű RD
  • A Mercedes konszernszintű technológiai egyeztetésein a kecskeméti gyár képviselete
  • Oktatási koncepciók létrehozása, az akkumulátor beszerelő üzem L2, L1 dolgozói számára
  • Technológiai támogató szolgáltatások megvalósítása az Ipar 4.0 területén
  • A komplex rendszertechnikai hibák elemzése, valamint a társosztályokkal intézkedések meghatározása / végrehajtása
  • Támogatás az összetett hibák elhárításában
  • A technológiához kapcsolódó innovációk nyomon követése és integrálásának vizsgálata
  • Központi szabványosított előírások (ECM) bevezetése, folyamatos felügyelete és továbbfejlesztése a gyárban

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség, vagy a technológiához kapcsolódó többéves szakmai tapasztalat
  • Analitikus-, projektszemlélet
  • Legalább középfokú német nyelvtudás írásban és szóban
  • Hajlandóság a folyamatos továbbképzésre
  • Hajlandóság külföldi betanulásra
  • Nagyfokú önállóság és rugalmasság
  • Hajlandóság készenlét vállalására
  • Csapatszellem, jó kommunikációs képesség és határozottság

Előnyt jelent:

  • Többéves karbantartói szakterületen szerzett tapasztalat
  • Technológiai modulok rendszerismerete (pl.: Intec)

Munkavégzés helye

Kecskemét