Vállalatunk 20 éve van jelen a magyarországi műanyagipar területén, melynek ez idő alatt meghatározó szereplőjévé vált. Műanyag fröccsöntési technológiával előállított alkatrészeinket jellemzően autóipari vállalatok számára gyártjuk, de jelen vagyunk a háztartási kisgépek és elektronikai alkatrészek piacán is.

Raktári Koordinátor

Feladatok
  • Irányítja a raktárosok munkáját, megszervezi a beosztást
  • Betartja és betartatja a raktári rendtartásra vonatkozó munkautasításokat, illetve gondoskodik a munkavédelmi szabályok betartásáról, oktatások meglétéről.
  • Raktári rend, FIFO naprakészen tartása.
  • Anyagmozgások ellenőrzése, szúrópróba szerű leltárak elvégzése.
  • Kiszállítások ellenőrzése, dokumentáció kezelés, feladatok koordinálása, vevőspecifikus elvárások biztosítása
  • Szoros együttműködés az anyagfelelős kollégával és minden hónap végén egyezteti az alapanyagok, komponensek, darálmányok, csomagolóanyagok készletét.
  • Ellenőrzi a munkaeszközök állapotát, szükség esetén jelzi a hiányosságokat a felettesei felé.

Elvárások
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Érvényes targoncavezetői engedélyek (OKJ vizsgával)
  • Alapfokú angol nyelvtudás
    • Vezetői és irányító készség
    • Jó kommunikációs készség
    • Precizitás
    • Rugalmasság
    • Megbízhatóság
    • Nyitott az újra, hajlandó tanulni és készségeit alkalmazza a munkavégzés során
    • 8 – 16:30 munkarend vállalása
    • munkába járás önállóan, mert ebbe az idősávba nincs céges buszjáratunk

    Amit kínálunk
    • Kiemelkedő alapbér
    • Céges buszjárat
    • Cafatéira
    • Jelenléti bónusz
    • Műszakpótlék
    • Fél évi, év végi bónusz
    • Minőség bónusz

Munkavégzés helye:

Tarján

Munkavégzés helye

Tarján