Székesfehérvári autóipari termékeket és alkatrészeket gyártó multinacionális céghez keresünk RAKTÁROSOKAT! Világelső japán technológiákkal dolgozó, folyamatosan fejlődő, az autóipar kihívásait kereső és azoknak eleget tevő csapat tagja lehetsz!

Raktáros

Feladatok
  • Anyagmozgatási feladatok ellátása kisgép, targonca és speciális egységek használatával.
  • A beérkezett szállítmány ellenőrzése és szétválogatása a szállítólevél alapján.
  • Be- és kitárolási feladatok ellátása a területen használt jelölő rendszer alkalmazásával.
  • Leltározással kapcsolatos feladatok ellátása.
  • Kiszállítási feladatok ellátása: kiszállítandó anyag összekészítése, a készletváltozás rögzítése.
  • Termeléstől történő áruátvétel
  • Szállítmányok kiszállításra történő összekészítése, ellenőrzése.

Elvárások
  • 8 általános iskolai végzettség
  • OKJ-s targoncavezetői engedély
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Tiszta erkölcsi bizonyítvány
  • Raktározásban és targoncavezetésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Cafeteria
  • Féléves bónusz
  • Ingyenes céges buszjáratok
  • Dolgozói kedvezmények több mint 30 partnernél
  • Ingyenesen biztosított munkaruha
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil háttér

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár