Budapest , IV. kerületében található festék kereskedelemmel foglalkozó cégünk raktárába, anyagmozgató-targoncavezető, raktárosi munkakörbe keressük új kollégánkat. Bejelentett munkaviszony, biztos kereseti lehetőséggel.Hosszú távú munkalehetőség! Utazási támogatás,jó megközelíthetőség, azonnali munkakezdési lehetőség!

Új kollégát keresünk, aki targoncavezető , raktárosként erősítené meglévő csapatunkat. Feladatod lesz a beérkező áruk átvétele , pakolása , összeválogatása , anyagmozgatás , raktári feladatok ellátása .

Bővebben arról, miben számítunk majd rád:

  • önálló és csapatban való munkavégzés
  • Ügyfelekkel való kommunikáció
  • Be-és kimenő áruk mozgatása , pakolása
  • raktári feladatok ellátása
  • targoncák szakszerű használata , megóvása

Fontos, hogy:

  • Rendelkezz targoncavezetői engedéllyel , gyakorlattal
  • Legyen jó kommunikációs és szervező készséged
  • Ne okozzon problémát az esetleges váratlan szituációk kezelése
  • precíz felelősségteljes munkavégzés

Örülünk, ha

  • Előnyt jelent ha rendelkezel  festékek , építőipari termékek ismertével
  • Szereztél már tapasztalatot raktárosi munkakörben
  • gyakorlott targoncavezető vagy

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidő , hosszútávú munkalehetőség,
  • utazási támogatás
  • azonnali munkakezdési lehetőség
  • A többit személyes , várunk :)

Munkavégzés helye

  • 1046.Budapest,

Munkabér

  • nettó  350 000 - 400 000  Ft  / hó

Munkavégzés helye

Budapest