Raktáros targoncavezető

Feladatok
  • A gyártás folyamatos alapanyag ellátásának biztosítása többműszakos munkarendben.
  • Raktárrendezés, emelőgép kezelés, leltározás, készletkezelés.
  • A gyártásban felmerülő problémák, pl: alkatrészhiány, többlet, göngyöleg, selejtezés, válogatás.
  • Targonca, targoncatöltő meghibásodása esetén az emelőgép ügyintéző értesítése.

Elvárások
  • Alapfokú iskolai végzettség.
  • Érvényes targoncavezetői engedély (három kategóriában: 3312,3313, 3324), valamint ezt tanúsító OKJ bizonyítvány.
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete.
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete előny.
  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk
  • Kiemelkedő alapbér.
  • 13.havi fizetés.
  • Hosszútávú munkalehetőség.
  • Cafeteria nettó: 37.500.-Ft/hó.
  • Műszak- és túlórapótlék, havi bónusz.
  • Ingyenes céges buszjárat.
  • Messziről érkezőknek szállás/albérlet támogatás biztosított!
+36 94 508 563

Munkavégzés helye:

Szombathely

Munkavégzés helye

Szombathely