A hirdetés már lejárt!

Az Országos Széchényi Könyvtár Gazdasági és Üzemeltetési Főosztály Biztonsági Osztály recepciós, teremfelügyelő munkakör ellátására keres munkatársat A munkaviszony időtartama: határozatlan idejű munkaviszony Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő A munkavégzés helye: 1014 Budapest, Szent György tér 4–5–6.

Feladatok:

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:
  • be- és kiléptetések végrehajtása, felügyelete
  • be- és kiszállítások figyelemmel kisérése
  • kulcsok kezelése
  • telefonközpont kezelése
  • kiállítótermek felügyelete

Elvárások:

Jelentkezési feltételek:
  • alapfokú végzettség
  • magyar állampolgárság
  • cselekvőképesség
  • büntetlen előélet

Előnyök:

Az elbírálásánál előnyt jelent:
  • középfokú végzettség
  • idegennyelv ismeret
  • számítástechnikai ismeretek
  • recepciós, teremfelügyelői, vagyonőri tapasztalat

Ajánlatunk:

Elvárt kompetenciák:
  • pontos munkavégzés
  • jó kommunikációs és együttműködési készség
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • monotonitás tűrés

Munkavégzés helye

Budapest