A Legfőbb Ügyészség Informatikai Főosztálya rendszergazda álláshelyének betöltése érdekében munkatársat keres az Infrastruktúrafelügyeleti Osztály Területi Rendszerfelügyeleti Csoportjába.

Feladatok:

  • számítógépek (laptop, PC) és mobiltelefonok telepítése, felhasználói környezet kialakítása,
  • informatikai eszközök üzembe helyezése, üzemeltetése, karbantartása,
  • Microsoft Active Directory rendszergazdai feladatainak ellátása,
  • desktop support biztosítása, felhasználói IT problémák megoldása,
  • rendszeres IT üzemeltetői feladatok (ellenőrzések, karbantartások) elvégzése,
  • kliens oldal rendszergazdai feladatok ellátása, kapcsolattartás a felhasználókkal,
  • Microsoft szerver termékek (Windows, Exchange) alapszintű adminisztrátori teendőinek ellátása (szükség esetén rendszermérnöki támogatással),
  • felhasználói fiókok és jogosultságok kezelése,
  • desktop hardverek beüzemelése, karbantartása, leltározása,
  • felhasználók proaktív támogatása.

Elvárások:

  • szakirányú egyetemi, főiskolai végzettség, vagy
szakirányú középfokú iskolai végzettség, vagy középfokú iskolai végzettség és legalább emelt szintű szakirányú szakképesítés,
  • naprakész IT tudás és releváns tapasztalat (Windows desktop),
  • magas fokú empátia és stressztűrő képesség,
  • felhasználóközpontú gondolkodásmód,
  • MS Windows kliensek ismerete,
  • Office irodai programcsomag ismerete.
Szükséges kompetenciák:
  • jó kommunikációs képesség,
  • rendszerszemlélet,
  • proaktív, felelősségteljes munkavégzés és probléma megoldás,
  • csapatmunkára való képesség.

Előnyök:

  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • hasonló, releváns területen szerzett tapasztalat.

Ajánlatunk:

  • megbízható, stabil környezet,
  • szakmai fejlődés lehetősége,
  • kiszámítható életpálya,
  • biztos egzisztencia,
  • versenyképes kereset.

Munkavégzés helye

Budapest