Új kollégákat keresünk roncsolásmentes anyagvizsgáló pozícióba a Siemens Energy csapatába!

Roncsolásmentes anyagvizsgáló

Feladatok
  • Gázturbinák égőfej gyártása során a termékek gyártásközi és végellenőrzése (pl. hegesztési varratok, alapanyagok, öntvények) folyadékbehatolásos anyagvizsgálat útján
  • Vizsgálati dokumentumok, jegyzőkönyvek pontos elkészítése
  • Munka- és tűzvédelmi, minőség- és környezetirányítási előírások betartása
  • Munkahelyi rend (5S rendszer) betartása

Elvárások
  • 2-es szintű, érvényes anyagvizsgáló tanúsítvány (VT-PT)
  • Minimum 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Precíz, megbízható személyiség
  • Irodai számítógépes programok (MS Office) alapfokú ismerete
  • UT2/RT2 anyagvizsgáló tanúsítvány előnyt jelent

Amit kínálunk
  • Esetenként külföldi betanulás vállalása (12-18 hónap Berlinben, szállás, napidíj, utazás biztosítva)
  • Kimagasló alapbér
  • 40%-os műszakpótlék
  • 10%-os havi teljesítménybónusz
  • 13. havi telephelyi bónusz
  • Kimagasló cafetéria havonta
  • Csoportos életbiztosítás
  • UNION magánegészségbiztosítás
  • Munkaruha biztosítása és tisztítása
  • Munkatársi ajánlási program
  • Céges autóbuszok a következő településekről: Pásztó, Apc, Zagyvaszántó, Selyp, Lőrinci, Hatvan
  • Szállás biztosítva

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkavégzés helye

Budapest