Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

Sales Coordinator-Ukrainian Speaking

Partnerünk egy nemzetközi jelenlétű cég, akik műanyag csomagolóeszközök gyártásával foglalkoznak, működésüket zöldmezős beruházásként kezdték meg Rétságon.

Feladatok

  • az értékesítési és marketingvezető támogatása a napi tevékenységben
  • írásbeli kapcsolattartás az ügyfelekkel, megrendelések rögzítése, részletek egyeztetése
  • proforma számla elkészítése a megrendelés beérkezése után
  • az árak és a szállítási feltételek újraellenőrzése
  • a késedelmes hitelek ellenőrzése
  • kapcsolattartás a logisztikával és a termeléssel
  • az esetleges eltérések/panaszok nyilvántartása a rendszerben
  • a kifizetések nyomon követése
  • jelentések készítése

Elvárások

  • magas szintű angol és ukrán nyelvtudás szóban és írásban
  • Microsoft Office programok ismerete (Excel alapfüggvények használatában jártasság)
  • kiváló kommunikációs készség
  • proaktív, önálló, megbízható munkavégzés
  • minimum középfokú végzettség

Munkavégzés helye

Rétság