Folyamatosan fejlődő Baranyai vármegyei fémipari partnercégünkhöz keresünk SAP Key User munkatársat:

SAP Key User

Feladatok
  • Az SAP rendszer kulcsfelhasználójaként az üzleti folyamatok támogatása és optimalizálása
  • Az SAP rendszer napi működésének felügyelete és karbantartása
  • Felhasználói támogatás nyújtása, hibajegyek kezelése és megoldása
  • Szoros együttműködés a tárosztályokkal, a rendszer hatékony kihasználása érdekében
  • Rendszermódosítások, fejlesztések koordinálása és tesztelése
  • SAP felhasználók oktatása, dokumentációk készítése
  • Az új modulok vagy funkciók bevezetésének támogatása, bevezetési projektek koordinálása
  • SAP jelentések készítése és testreszabása az üzleti igények szerint

Elvárások
  • Tapasztalat SAP kulcsfelhasználóként, vagy releváns SAP rendszertámogatási tapasztalat
  • Erős analitikai és problémamegoldó készségek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Képesség komplex problémák gyors megértésére és kezelésére

Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kihívást jelentő feladatok

Munkavégzés helye:

Komló

Munkavégzés helye

Komló