Randstad Hungary Kft.
1024 Budapest
Lövőház utca 39.
2. emelet
Tel:+36 1 411 2090
www.randstad.hu

SAP Specialist

Feladatok

  • az S/4 HANA ERP bevezetésének és optimalizálásának támogatása

  • az SAP Key user csapat vezetése annak érdekében, hogy az SAP rendszer folyamatai összhangban legyenek az üzleti folyamatkövetelményekkel

  • az üzleti folyamatkövetelmények elemzése, meghatározása és dokumentálása, beleértve az interfészeket.

  • Irány- és útmutatás nyújtása az integrációs pontokkal kapcsolatban.

  • Költséghatékony módok azonosítása és javaslata az üzleti folyamatok egyszerűsítésére, vagy elavult eljárások és folyamatok megszüntetésére, összhangban a globális IT Design csapattal

  • Hibaanalízis, hibaelhárítás és adminisztráció

  • Rendszerdokumentáció létrehozása és frissítése.
  • Specifikációk, rendszertervek, fejlesztési dokumentáció, képzési anyagok és felhasználói kézikönyvek előkészítése.
  • Az üzlet támogatása az SAP folyamatok és ismeretek hatékony átadásában az end-userek részére.
  • Magas fokú ügyfélközpontúság, analitikus szemléletmód, felelősség a magas minőségű szolgáltatásokért.

Elvárások

  • Tapasztalat SAP modulokkal: SAP EWM & SAP MM & opcionálisan SAP PP (személyre szabási tapasztalat szükséges)

  • Tapasztalat munkában nemzetközi és globális csapatokban

  • Folyékony angol nyelvtudás

Előnyök:

  • gyártóvállalati folyamatok ismertete
  • Tapasztalat S4/HANA-val
  • Német nyelvtudás

Munkavégzés helye

Debrecen