Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

Senior Accountant

Budaörsi partnerünk egy Senior Könyvelőt keres csapatában.

Ha van már legalább 5 év tapasztalatod teljeskörű könyvelésben és egy Nyugat-Európai munkakultúrájú céget keresel, jelentkezz!

Feladatok

- Részvétel a hónap végi zárásban
- A pénzügyi audit folyamat vezetése, beleértve az éves beszámolók önálló elkészítését
- Szállítói és ICO számlák, egyéb főkönyvi tételek, utazási költségek könyvelése
- A főkönyv egyeztetése
- Időszakos bevallások elkészítése a hatóságok számára
- Ellenőrzési funkció ellátása, hogy minden könyvelési tétel megfelelő legyen és megfeleljen a vállalati előírásoknak és jogszabályoknak

Elvárások

- Főiskolai vagy egyetemi diploma számvitel vagy közgazdaságtan területén
- Mérlegképes képesítés
- Legalább 5 év számviteli, pénzügyi tapasztalat
- Képesség önálló munkavégzésre
- Pontosság, megbízhatóság és jó időgazdálkodás
- Erős analitikai és problémamegoldó készség
- Magabiztos MS Office és SAP ismeretek előnyt jelentenek
- Középszintű angol nyelvtudás – szóban és írásban

Munkavégzés helye

Budaörs