Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

Senior Event Manager

Többéves, releváns tapasztalattal rendelkező Senior Event Managert keresünk nemzetközileg elismert ügyfelünk számára.

Ügyfelünk fő profilja a gourmet és high-end catering szolgáltatások nyújtása, illetve a teljes körű rendezvényszervezés és komplex event-management.

Ha igazán profi és lelkes rendezvényszervező vagy, akit motivál a pörgés és a folyamatos fejlődés, továbbá, ha angolul is magabiztosan beszélsz, akkor jelentkezz!

Feladatok

  • Rendezvények önálló koncepciójának megalkotása
  • Rendezvények megtervezése, megvalósítása és nyomon követése, hazai és nemzetközi ügyfelek számára
  • Projekthez kapcsolódó tervezés, külső szolgáltatók és belső érintettek irányítása
  • Fő kapcsolattartó személy a rendezvényeken
  • Költségvetési gazdálkodás, beleértve a rendezvények elszámolását is
  • Adminisztráció
  • Kapcsolattartás, tanácsadás ügyfelek részére
  • Minőség folyamatos biztosítása a projektek minden szakaszában

Elvárások

  • Rendezvényszervezés / üzleti adminisztráció területén szerzett diploma
  • Magabiztos, felsőfokú angol nyelvtudás!
  • Többéves szakmai tapasztalat projektek és rendezvények szervezésében
  • Étel- és ital-szektor mélyreható ismerete
  • Csapatorientált, proaktív és önálló személyiség
  • Tulajdonosi szemlélet
  • Strukturált, célorientált munkavégzés és ügyfélközpontú attitűd
  • MS Office programok ismerete
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin
  • Canva ismerete előny
  • Hajlandóság esetleges esti és hétvégi munkavégzésre

Munkavégzés helye

Ecser