Szívesen dolgoznál fejlesztőként egy lendületes, fiatalos és folyamatosan fejlődő startup cégnél? El tudod képzelni, hogy ötleteiddel részt vegyél a cég növekedésében és fejlődésében, és szereted a modern, jól felszerelt, kényelmes munkakörnyezetet?

Akkor szegedi partnercégünk Senior full-stack fejlesztő pozícióját Neked találták ki!

Új pozíciódban az alábbi feladatok várnak majd:

Senior Full-Stack Fejlesztő

Feladatok
  • A termékek felhasználói élményének javítása,
  • Felhasználóbarát alkalmazás fejlesztése,
  • Szoros együttműködés a Product Ownerrel és az UI/UX csapattal,
  • Visszajelzés a User Storykról,
  • Kollégák mentorálásában való részvétel,
  • Az állandó fejlődés és fejlesztés támogatása,
  • Ötletelés a webalkalmazások fejlesztésére vonatkozóan.

Elvárások
  • JavaScript, TypeScript alapos ismerete,
  • React, Redux, Redux-Saga alapos ismerete,
  • Webpack, CSS, SASS ismerete,
  • NodeJS alapos ismerete (NestJS ismerete előnyt jelent),
  • Felhő alapú rendszerek tervezésében, fejlesztésében szerzett tapasztalat,
  • Mikro-szolgáltatás alapú rendszerek tervezésében, fejlesztésében szerzett tapasztalat,
  • REST és WebSocket alapú kommunikáció ismerete,
  • Webpack ismerete,
  • Git ismerete,
  • Kubernetes, Helm, Redis, RabbitMQ alapvető ismerete előnyt jelent,
  • Hasonló pozícióban szerzett minimum 4-5 éves szakmai tapasztalat,
  • Angol nyelvtudás,
  • Szakirányú végzettség, felsőfokú diploma előnyt jelent,
  • Igény a rendezett kódra és az átlátható szerkezetekre,
  • Fejlődés- és eredményorientált gondolkodásmód, proaktivitás, kreativitás.

Amit kínálunk
  • Lendületes, fiatalos csapat, családias légkör,
  • Kényelmes, modern, jól felszerelt irodai környezet,
  • Versenyképes alapbér,
  • Bónuszlehetőség,
  • Bejárás támogatás,
  • Hibrid munkavégzés,
  • Céges angol tanfolyam - ingyen, munkaidőben,
  • Céges masszázs minden héten,
  • Folyamatosan elérhető gyümölcstál,
  • Ingyenes kávé,
  • Darts és pingpong asztal - szabadidőszoba,
  • Szemüvegtámogatás,
  • Évente többszöri csapatépítő rendezvény.

Munkavégzés helye:

Szeged

Munkavégzés helye

Szeged