Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.

Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Miskolc környéki ipari parkban működő nemzetközi termelő vállalat megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

SENIOR KÖNYVELŐ

Feladatok:

  • Könyvelés feladatok ellátása törvényi előírásoknak megfelelően,
  • Havi és éves zárási feladatok elvégzése,
  • Pénzügyi kimutatások, riportok, jelentések elkészítése,
  • Auditok levezénylése,
  • Számviteli dokumentációk, bizonylatok precíz nyilvántartása,
  • Adószámla egyeztetések elvégzése,
  • Korosítás, ezzel kapcsolatos kimutatások elkészítése;
  • Adókalkulációk felügyelete, adóbevallások elkészítése;
  • Pénzügyi Vezető támogatása,
  • Kapcsolattartás, szoros együttműködés más osztályokkal.

Elvárások:

  • Pénzügyi/számviteli területen szerzett diploma,
  • Mérlegképes könyvelői képesítés,
  • Teljeskörű könyvelésben szerzett tapasztalat,
  • Gyártócégnél szerzett tapasztalat,
  • Adótanácsadási tapasztalat,
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret.

Amit kínálunk:

  • Jó hangulatú, együttműködő vezetőség és kollégák.
  • Újonnan induló gyártó cég adta fejlődési lehetőség.
  • Vonzó fizetés, egyéb béren kívüli juttatások.

Munkavégzés helye

Miskolc