Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

Senior Pricing Advisor

A magyarországi földgázszállító rendszer üzemeltetése nem csupán kihívásokkal teli feladat, hanem egyedülálló lehetőség. Ha vonz az energiaipar és/vagy a pénzügyek világa, most itt a lehetőség, hogy csatlakozz hozzánk! Nálunk alakíthatod a magyar energiaipar jelenét és jövőjét.

Inspiráló, dinamikus környezetben dolgozhatsz, izgalmas kihívások várnak, hogy kihozd magadból a legjobbat. Mi pedig támogatunk fejlődésedben.

Minden lépésed számít – már az első naptól. Pénzügyi csapatunk új tagot keres árszabályozási/tarifa szakértő pozícióba, határozatlan idejű szerződéssel. Feladatod lesz hozzájárulni vállalatunk eredményességéhez a szabályozott piaci tevékenységekben, új piaci lehetőségek kialakításában és a gazdaságossági elvek érvényesítésében, mind vállalaton belül, mind külső partnereinkkel.

Feladatok

  • Részese leszel a vállalat és az ország energiaiparának jövőjét formáló projekteknek, valamint az ársza­bályozási/tarifaképzési elvek kidolgozásának és fejlesztésének.
  • Gazdasági elemzésekkel, tarifaképzési modellezésekkel és javaslatok gyakorlatba ültetésével járulhatsz hozzá a vállalat sikeréhez.
  • Részt vehetsz hazai és nemzetközi projektekben is.
  • Munkádra Budapesten és Siófokon számítunk, valamint évente néhány alkalommal lehetőséged lesz személyesen megismerni az országos infrastruktúrát.
  • Fontos számunkra, hogy megismerjük a Te megközelítésedet és ötleteidet.

Elvárások

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettséged van releváns területen (pl. gazdasági, mérnöki, jogi).
  • Angol nyelven tárgyalóképes szinten kommunikálsz.
  • Önállóság, vállalati projektmunkában vagy iparági együttműködés kialakításában
  • Magabiztosan használod az MS Office programokat.
  • Legalább 5 év pénzügyi vagy gazdasági területen szerzett tapasztalattal rendelkezel.
  • 3+ év tapasztalatod van az energia- vagy gáziparban.
  • Kiemelkedő kommunikációs készségekkel rendelkezel, asszertíven és hatékonyan kommunikálsz.
  • Analitikus gondolkodásmódod van, és rendszerszemléletben oldod meg a komplex problémákat.

Munkavégzés helye

Budapest