Feladatok:

  • Külföldi és belföldi csapattagok szakmai mentorálása angol nyelven,
  • A Business és a fejlesztői csapat összekötése, igényeik megértése és továbbítása a csapat felé, illetve a fejlesztésekkel kapcsolatos tiszta kép bemutatása a stakeholderek számára angol nyelven,
  • Szükséges az erős technikai tudás a pozícióhoz, de az új kolléga inkább a soft skilljeit fogja használni a mindennapi munka során.

Tech stack:

  • Python
  • AWS
  • SQL
  • Power BI
  • Nice to have, de nem elvárás: Java+React

Elvárások:

  • Legalább 5 éves tapasztalat Python fejlesztés és AWS területén,
  • Magabiztos angol nyelvtudás.

Ajánlatunk:

  • 20%-os éves bónusz,
  • Nagyon magas összegű cafeteria,
  • Dolgozói jóléti programok: mentál higiénés-, befektetési-, és jogi tanácsadások,
  • Magán élet- és egészségbiztosítás,
  • Nemzetközi csapat, aktívan használhatod az angol nyelvtudásod,
  • HO lehetőség,
  • Könnyen megközelíthető, gyönyörű iroda a belvárosban széleskörű szolgáltatásokkal (masszázs, parkoló, kerékpár tároló, zuhanyzási lehetőség, mindfulness programok, stb.),
  • Céges munkaeszközök biztosítása magánhasználatra is,
  • Többször is megválasztották őket Magyarország legvonzóbb munkahelyének.

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkavégzés helye

Budapest