Xiaomi és Xiaomi Ecosystem termékeket forgalmazó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Ügyfelek magas színvonalú kiszolgálása Xiaomi termékekkel, Termékinformációk és elérhetőségek átadása, Kasszarendszer-, és pénz kezelés, Készletfigyelés, rendelés, polcfeltöltés, Telefonon és weben információk adása az Ügyfelek felé, Egyéb, az üzlettel kapcsolatos teendők, , Megbízóról:, Új kollégát keresünk Lurdy Házban található üzletbe Shop Assistant munkakörbe., Az üzlet Xiaomi és Xiaomi Ecosystem termékeket forgalmaz.

Elvárások:

Kulturált megjelenés és kommunikáció, Érettségi bizonyítvány, Bevásárlóközpontos munkarend vállalása (heti 40 óra), Terhelhetőség

Előnyök:

Kereskedelmi tapasztalat, Angol nyelvtudás, A márka iránti elkötelezettség, a márka és a termékek ismerete

Ajánlatunk:

Stabil, régen működő céges háttér, Egy új, dinamikus, fiatalos csapatban történő munkavégzés, Színvonalas munkakörnyezet, Természetesen versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye

Budapest