BUDAPESTI KÖZLEKEDÉSI ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ RÉSZVÉNYTÁRSASÁG Fenntartási Szakszolgálat SÍNHEGESZTŐ ÜZEMVEZETŐ munkakörbe felvételt hirdet

Feladatok:

Főbb feladatok: · kézi és gépi ívhegesztési eljárásokkal, valamint termit hegesztéssel elvégezhető sínjavítások és sínhegesztések végrehajtásának koordinálása és a hozzájuk kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

A munkakör betöltésének feltételei:
  • gépészmérnöki vagy azzal egyenértékű végzettség (főiskola vagy egyetem)
  • orvosi alkalmasságra való megfelelés
  • hegesztési területen szerzett tapasztalat
Leendő munkatársunktól megkívánt képességek, készségek:
  • önálló munkavégzés
  • terhelhetőség
  • cég iránti lojalitás

Előnyök:

Előnyt jelent: · B kategóriás vezetői engedély

Ajánlatunk:

Amit nyújtunk:
  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
  • a speciális ágazatból adódóan egyedülálló tapasztalatokat adó munkakör
  • cafeteria
  • ingyenes utazás a BKV járatain a házastárs, valamint az egy háztartásban élő minden iskolás gyermek részére
  • üdülési lehetőségek

Munkavégzés helye:

Munkavégzés helye: BKV vasúti vonalak, Budapest IX. kerület (iroda)

Munkavégzés helye

Budapest