Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

Stratégiai üzletvezető

Magyarország legnagyobb sportklubja keresi csapatába Stratégiai üzletvezetőjét aki a kereskedelmi tevékenységek menedzsmentje mellett komoly figyelmet fordít a folyamatok koordinálására a klub shopjában.

Feladatok

  • Személyi állomány meghatározása

  • Shop struktúrájának kialakítása

  • HR feladatok ellátása

  • Heti, havi, negyedéves célok meghatározása

  • Készlet és forgalom monitorozása

  • Napi operatív feladatok menedzselése, delegálása

  • Shop arculatának meghatározása

  • Web Shop koordinálása, marketinggel együttműködve

  • Marketing anyagok egyeztetése

  • Új termékek hirdetése, kampányok és akciók szervezése

  • Éves megrendelések tervezése, szállítások menedzselése

  • Viszonteladókkal kapcsolattartás, szerződéskötés

  • Termékpaletta és áruforgalmi rendszer korszerűsítése

  • Összefoglalók készítése, tájékoztatás

Elvárások

  • Releváns tapasztalat vezetői pozícióban kereskedelmi területen

  • Rendezvények szervezésében, projektek vezetésében, koordinálásában szerzett tapasztalat

  • Komplex, átfogó látásmód, mely analitikus és üzleti szemlélettel is párosul

  • MS Office programok (főleg Excel) felhasználói szintű ismerete

  • Kiváló kommunikációs és szervezési képesség

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

  • Önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzésre való képesség, igényesség

  • Rugalmasság, nyitottság, proaktív hozzáállás

Munkavégzés helye

Budapest