A hirdetés már lejárt!

Randstad Hungary Kft.
1024 Budapest
Lövőház utca 39.
2. emelet
Tel:+36 1 411 2090
www.randstad.hu

System Engineer Technical Service

Ipari méréstechnika területén lévő partnerünk számára keressük új kollégájukat. Ha kiemelten fontos számodra a professzionális munkavégzésen és szakmai háttéren kívül az emberközpontú menedzsment támogatása is, akkor várjuk jelentkezésed!

Feladatok

  • Méréstechnikai berendezések, mérőgépek üzembe helyezése, beállítása
  • Méréstechnikai berendezések, mérőgépek karbantartása, kalibrálása, illetve javítása kiszálló szervízként
  • Tervezett időszaki és eseti karbantartások elvégzése
  • Szükséges alkatrész és anyag igények felmérése
  • Az üzembe helyezéshez, szervízeléshez, karbantartáshoz, beállításhoz kötődő dokumentációs feladatok elvégzése
  • Ügyfelekkel, partnerekkel való kapcsolattartás és együttműködés a munkaköri feladatok ellátása során
  • Együttműködés a mérnökökkel, más technikusokkal, szakmunkásokkal
  • Az új technológiák, programok megismerése, adaptálása, javaslattétel a rendszerek működési hatékonyságának növelésére
  • Árajánlat kalkulációk elkészítésének műszaki, számszaki támogatása

A munkavégzés országszerte történik és több napos (3-5) vidéki tartózkodást igényel folyamatosan hétköznapokon (nincs hétvégi munkavégzés). A munkavégzés külföldön (Ausztriában például) is előfordul, így ennek vállalása és az angol nyelv ismerete is szükséges.

Elvárások

  • középfokú villamosipari végzettség / középfokú mechatronikai végzettség
  • elektronikai és/vagy mechanikai tapasztalat
  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • CRM rendszerek használatának gyors elsajátítása
  • csapatjátékos hozzáállás
  • nyitott, egyenes kommunikáció
  • felelősségteljes, korrekt személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • SAP és egyéb CRM rendszerek ismerete

Munkavégzés helye

Budaörs