Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

Szakorvoslátogató (nyugati országrész)

Nemzetközileg is elismert, Magyarországon is stabil háttérrel rendelkező, RX és OTC termékekkel is foglalkozó Partnerünk csapatába keresünk egy SZAKORVOSLÁTOGATÓ kollégát aki a NYUGAT MAGYARORSZÁGI RÉGIÓBAN található szakorvosokat fogja látogatni reumatológiai, onkológiai, hematológiai portfólióval.

Feladatok

  • Az üzleti tervben meghatározott irányelvek implementálása
  • Szakorvosok látogatása
  • Az adott termékek kiváló ismerete, a megfelelő tájékoztatás végett
  • Piac figyelése, felmérni az igényeket és a konkurenciát
  • Az értékesítési tervben meghatározottak elérése
  • Igények felmérése, új ügyfelek sikeres akvirálása érdekében
  • Rendszeres riportok készítése
  •  Adatbázis naprakészen tartása
  • Kiállításokon, vásárokon, szakmai rendezvényeken való aktív részvétel

Elvárások

  • Min. 2-3 éves tapasztalat orvoslátogatásban
  • felsőfokú végzettség
  • Érvényes B kategóriás jogosítvány
  • Számítógépes ismeretek, főleg MS Office és erős Excel tudás

Munkavégzés helye

Letenye