Közel 30 éves, ipari és kereskedelmi építés területén szerzett tapasztalattal rendelkező partnercégünk keresi új munkatársait, ausztriai és németországi munkavégzésre szálláslehetősséggel.

Szerkezetlakatos

Feladatok
  • Előre legyártott acél-szerkezeti elemek összeillesztése
  • Panelezési, illetve fedési folyamatok kivitelezése
  • Lefolyók, csatornák felszerelése
  • Lemezszegési munkák elvégzése
  • Ollós és karos emelők használata

Elvárások
  • Csarnoképítésben való jártasság (minimum 3 éves tapasztalat)
  • Önállóság, rugalmasság, precíz munkavégzés
  • Nyitottság az új ismeretek elsajátítására

Előny, de nem feltétel:
  • Német nyelvtudás
  • PVC tetőfólia hegesztésben való jártasság
  • Emelőgép, darukezelő képesítés

Amit kínálunk
  • Szálláslehetőség és kiutaztatás biztosítása
  • Eszközök és munkaruha biztosítása
  • A tudást és teljesítményt tükröző bérezés
  • Prémium
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Linz

Munkavégzés helye

Ausztria