Jász-Nagykun-Szolnok vármegyei folyamatosan és dinamikus fejlődő gyártó partnerünk részére Szerszámkészítő-karbantartó munkatársat keresünk az alábbi feladatok ellátására:

Szerszámkészítő-karbantartó

Feladatok
  • Szerszámhibák feltárása, javítása, karbantartása
  • Szerszámokon való módosítások végrehajtása (élezés)
  • Alkatrészek illesztése
  • Fémmegmunkáló gépek magabiztos használata (fúrógép, marógép, esztergagép, síkköszörű, szalagfűrész, szikraforgácsoló)
  • Dokumentációk kezelése, folyamatos frissítése

Elvárások
  • Középfokú végzettség
  • Legalább 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Pontos, megbízható munkavégzés
  • Tanulási hajlandóság
  • Önállóan és csapatban is eredményesen képes dolgozni

Előnyt jelent:
  • Szerszámkészítő- karbantartó pozícióban szerzett több éves tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés
  • Tűzvédelmi szakképesítés
  • Érvényes targoncakezelői, darukezelői engedély

Amit kínálunk
  • Kemény munkádat kiemelkedő bérezéssel jutalmazzuk
  • Munkavállalói ajánlási bónusz
  • Kiemelt munkába járási költségtérítés
  • Élet és balesetbiztositás minden munkavállalónk részére
  • Ingyenes céges buszjáratok az alábbi településekről: Öcsöd, Tiszaföldvár, Nagyrév, Cibakháza, Tiszakürt, Szelevény, Kungyalu, Csépa, Cserkeszőlő, Mesterszállás, Békésszentandrás és Szarvas
  • Céges rendezvények és csapatépítők
  • Dinamikusan fejlődő nemzetközi környezet
  • Segítőkész és összetartó csapat, lendületes támogató vezetőséggel

Munkavégzés helye:

Kunszentmárton