20 éves, magyar tulajdonú fémipari partnercégünk, amely ipari kör- és egyeneskések gyártásával, valamint felújításával foglalkozik, új munkatársakat keres karbantartó pozícióba.

Szerviz- és karbantartási munkatárs

Feladatok
  • A partnereknél található berendezések üzemeltetési támogatása, a meghibásodások megelőzése, hibák esetén intézkedés, azok elhárítására
  • Napi túra útvonal bejárása a megadott, előre egyeztetett terveknek megfelelően
  • A vállalat munkavédelmi-, tűzvédelmi- és egyéb ide vonatkozó előírásainak (higiéniai, biztonsági, szakhatósági) valamint a szakmai irányelvek betartatására
  • Információ adása a műszaki hiányosságokról és javaslat tétel azok megszüntetésére, átalakításokra
  • A berendezések műszaki dokumentációjának biztosítás

Elvárások
  • Legalább középfokú végzettség
  • Nyitottság a cég által használt és gyártott gépek speciális működésének megismerésére szerelési- és karbantartási szinten
  • Jó kommunikációs készség mind a kollégákkal, mind a társosztályokkal, mind pedig a partnerekkel
  • Minősített hegesztői képesítés (CO)

Előnyt jelent:
  • Vágástechnikai- és darálógépek és berendezések területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Stabil, folyamatosan fejlődő háttér
  • A tudást és teljesítményt tükröző bérezési rendszer
  • Céges autó a munkavégzéshez
  • Eszközök és munkaruha biztosítása
  • Cafeteria

Munkavégzés helye:

Piliscsaba, Kálvária u. 50-52, 2081 Magyarország

Munkavégzés helye

Piliscsaba