Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

Szerviztechnikus (Budapest-Dunaújváros)

Partnerem részére keresek szerviztechnikus, aki a Budapest és Dunaújváros közti területet fedné le munkájával.

Feladatok

-Daruk, emelőgépek, híddaruk megelőző karbantartásának elvégzése

-Tervezett javítások végrehajtása

-Eseti meghibásodások elhárítása

-Daru telepítéseknél támogatás nyújtása

-Projekt munkák során a szükséges munkák elvégzése a Projekt Vezetővel egyeztetve

-Ügyfelekkel való kapcsolattartás

-Munkacsomagok és munkaidőd naprakész vezetése és rögzítése digitális rendszerünkben

-Műszaki koordinátorral egyeztetettek szerinti munkavégzés

Elvárások

-Középfokú erősáramú szakképesítés VAGY középfokú villamos gépszerelői szakképesítés (vagy ezzel egyenértékű műszaki szakirányú végzettség)

-Jártasság a PLC rendszerekben

-Középfokú angol nyelvtudás

-Érettségi

-2-3 éves szakmai tapasztalat gépészeti, erősáramú berendezések, PLC rendszerek karbantartásában, szerelésében, szervizelésében

-B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye

Budapest