Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

Szervizvezető

Ha szívesen dolgoznál egy svájci tulajdonú, sokszínű ügyfélkört és fejlődési lehetőséget biztosító multinacionális vállalatnál, olvass tovább!

Feladatok

  • Felsőfokú műszaki végzettség és hasonló területen szerzett több éves szakmai tapasztalat

  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, magabiztos személyiség

  • Jó szervező készség, részletekre való odafigyelés

  • Igényes munkavégzés

  • Sikerorientált és pozitív „meg tudom csinálni” hozzáállás

  • Gyakorlatias gondolkodásmód

  • „B” kategóriás jogosítvány

  • Ms Office, SAP ismeret

Elvárások

  • A hozzá tartozó szerviztechnikusok létszámának optimalizálása, feladatok meghatározása (pl. útvonaltervezés, munka-terhelések és oktatások)

  • Szerviztechnikus kollégák vezetése, előtérbe helyezve a vevői és dolgozói elégedettséget, a minőségi munkát és hatékonyságot

  • Karbantartási és javítási munkák, valamint a területéhez tartozó karbantartási portfolió és szerviz szerződés felügyelete és nyomon követése ajánlattól a kintlévőség-kezeléséig

  • Modernizációs üzlet követése az ajánlattól a megrendelésig a területileg illetékes üzletkötővel együttműködve, majd a szerelésvezetővel a kivitelezés és az üzembe helyezés nyomonkövetése

  • Vevő-igények és reklamációk kezelése és nyomon követése

  • Aktív kapcsolattartás (kiépítés, fenntartás) a kulcsfontosságú és potenciális ügyfelekkel

  • Ajánlatok előkészítése és a tárgyalások során bemutatása, árakról és szolgáltatásokról való tárgyalás a különösen kiemelt ügyfelek esetében

  • A biztonsági követelmények maradéktalan betartása és betartatása, a biztonsági bejárások elvégzése az előírásoknak megfelelően

Munkavégzés helye

Budapest