A hirdetés már lejárt!

A thyssenkrupp egy nemzetközi vállalatcsoport, amely nagyrészt független ipari és technológiai üzletágakból tevődik össze, és világszerte mintegy 100 000 embert foglalkoztat. A 2022/2023-as pénzügyi évben 48 országban 38 milliárd eurós árbevételt ért el. A széleskörű technológiai know-how-ra támaszkodva az üzletágak költséghatékony és erőforrás-kímélő megoldásokat fejlesztenek a jövő kihívásaira, különösen az éghajlatvédelem, az energetikai transzformáció, az ipar digitális átalakulása és a jövő mobilitása terén.

Magyarországi kompetencia központunkban több mint 1000 fős mérnökcsapatunkkal innovatív partnerként vagyunk jelen az autóipar egyik leggyorsabban és legizgalmasabban fejlődő szegmensében, az elektromechanikus kormányrendszerek területén. Kiemelkedő minőségű, high-tech fejlesztéseinkkel neves autógyárak igényeit elégítjük ki, fejlesztéseink pedig a világszerte autóba szerelt kormányrendszerek 25 százalékában megtalálhatóak. Mérnökeink olyan ma még nem létező megoldásokon is dolgoznak, amelyek megváltoztathatják az autóipar jövőjét.

Feladatok:

Beágyazott rendszerek funkcionális és biztonsági automatizált tesztjeinek fejlesztése hardware-in-the-loop környezetben A szoftvertesztek megtervezése, implementálása pythonban Tesztek futtatása és kiértékelése Teszt naplók analízise és a tesztek karbantartása A tesztelési dokumentáció elkészítése, átvizsgálása és karbantartása Új szoftvertesztelési technológiák, módszerek és eljárások kidolgozása Együttműködés a szoftverfejlesztő kollégákkal, csapatokkal

Elvárások:

Felsőfokú végzettség mérnöki vagy IT területen Python programozási tapasztalat C programozási nyelv ismerete Középfokú angolnyelv-tudás (szóban, írásban) Kiváló analitikus és problémamegoldó készség Csapatjátékos hozzáállás Előnyök Beágyazott valósidejű szoftverek fejlesztésében, tesztelésében szerzett gyakorlat Script nyelvek ismerete (bash, matlab, expect) Tapasztalat HIL (hardware-in-the-loop) tesztkörnyezetekkel ISTQB - CTFL bizonyítvány

Ajánlatunk:

A XI. kerületben található modern irodaházunkban kreatív környezetben dolgozhatsz, ahol sok színes közösségi tér, saját moziterem és egy skybar is vár Rugalmas munkaidővel és home office lehetőséggel támogatunk (a legtöbb területen a havi munkaidő 60%-a) Versenyképes fizetést és széleskörű juttatásokat (cafeteria és bónusz) biztosítunk számodra Részese lehetsz egy sikeres, gyorsan növekvő technológiai vállalatnak Új nyelveket tanulhatsz nálunk (5 nyelv közül választhatsz) Szabadidős programokon kapcsolódhatsz ki (társasjátékok, sportolási lehetőség)

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkavégzés helye

Budapest