A több mint 1 200 munkavállalót foglalkoztató Nemzeti Sportügynökség Zrt. a hazai és nemzetközi sport minden területén jelen van, mind a sportpolitikában, sportstratégiában és a sportlétesítmények üzemeltetésében. A Hévízi Kézilabda Munkacsarnok (8380 Hévíz, Sport u. 25. Hrsz.:1455/8) TAKARÍTÓ munkatársat keres

Feladatok:

  • Gondoskodik a létesítmény helyiségeinek napi takarításáról, a szemetesek kiürítéséről és a tisztaság megőrzéséhez kapcsolódó egyéb feladatok ellátásáról
  • Eltávolítja a különböző felületekről a nem tapadó- és a tapadó szennyeződéseket; fertőtleníti a felületeket
  • A takarítási naplót naprakészen vezeti

Elvárások:

  • Legalább alapfokú iskolai végzettség
  • Minimum 2-4 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Feladatai ellátásához szükséges eszközök ismerete
  • Megfelelő tisztítási eljárások, technológiák ismerete
  • Rábízott feladatok ellátásának képessége
  • Munkaegészségügyi orvosi alkalmasság
  • Pontosság, megbízhatóság, elhivatottság, együttműködési képesség, jó problémamegoldó képesség
A munkakör betöltése magyar állampolgársághoz, büntetlen előélethez (erkölcsi bizonyítványhoz) és cselekvőképességhez kötött.

Ajánlatunk:

  • Közösségi rendezvényeket és egész évben izgalmas vállalati programokat
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőséget
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását
  • Munkatársi kedvezményeket a Nemzeti Sportügynökség létesítményeiben
  • Meghatározott munkaviszonyban eltöltött idő után járó jutalmat
  • Széleskörű béren kívüli juttatási csomagot (pl. Széchenyi Pihenő Kártya juttatás, monitor előtti munkavégzés esetén éleslátást biztosító szemüveg támogatás, közigazgatási határon kívülről történő napi munkába járás esetén a bérlet 100%-a, gyermekszületési támogatás)

Munkavégzés helye

Hévíz