A Delego Kft Magyarország egyik meghatározó munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot, valamint küldd el nekünk önéletrajzod.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

Tálalásvezető

421

Feladatok:

  • A tálalás folyamatosságának biztosítása

  • A termelésvezető ellenőrzése mellett önállóan vezeti és irányítja az adott műszak tálalási tevékenységét

  • Ellátja a kapcsolódó szervezési és ellenőrzési feladatokat

  • Koordinálja a kézilányok és konyhai kisegítők munkáját

Elvárások:

  • Vendéglátóipari végzettség

  • Lealább 3 év szakmában eltöltött középvezetői gyakorlat

  • Állandó 1 műszak vállalása (8:00-16:30 vagy 22:00 – 6:30) – Hétfőtől péntekig

  • Motivált, kitartó hozzáállás

  • Jó állóképesség és terhelhetőség

  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

ÁLLANDÓ 1 műszak – SZABAD HÉTVÉGÉK - INGYENES ÉTKEZÉS – AZONNALI KEZDÉS – HOSSZÚ TÁVÚ lehetőség

Dolgoztál már vendéglátásban középvezetőként? Fontos számodra, hogy szabad hétvégéid legyenek? Nem okoz problémát, ha neked kell koordinálni a munkatársaidat?

DOLGOZZ NÁLUNK! -> JELENTKEZZ!

  • Tapasztalattal arányos bérezés

  • Cafeteria: nt. 18.000 Ft/hó

  • Egyszeri INGYENES ÉTKEZÉS – minden munkanapon

  • STABIL, HOSSZÚ TÁVÚ munkalehetőség

  • AZONNAL KEZDÉS

  • Könnyen megközelíthető munkahely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem most" gombra való kattintással!

Kérjük, a címben tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíció nevét és a hirdetés számát.