BUDAPESTI KÖZLEKEDÉSI ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ RÉSZVÉNYTÁRSASÁG Gazdasági Igazgatóságának Számviteli Főosztálya Tárgyi eszköz könyveléssel és leltárellenőrzéssel kapcsolatos feladatok ellátására keres munkatársat

Feladatok:

  • immateriális javak és tárgyi eszközök aktiválási jegyzőkönyveinek elkészítése, aktiválás könyvelése,
  • tárgyi eszközök és immateriális javak állományváltozásával kapcsolatos számviteli bizonylatok tartalmi és formai ellenőrzése, ellenőrzést követő könyvelése (pl. értékesítés, selejtezés, költséghelyek közötti átadás-átvétel, térítés nélküli átadás-átvétel),
  • tárgyi eszközök, immateriális javak és készletek Budapest területén különböző helyszíneken történő leltárellenőrzése, leltárellenőrzési jegyzőkönyv összeállítása,
  • leltárak kiértékelése, leltárhiány vagy leltártöbblet elszámolása,
  • SAP FI AM törzsadatok karbantartása,
  • havi zárással kapcsolatos egyeztetési feladatok elvégzése,
  • tárgyi eszközökhöz, immateriális javakhoz és készletekhez kapcsolódó adatszolgáltatások összeállítása.

Elvárások:

A munkakör betöltésének feltételei:
  • középfokú gazdasági végzettség,
  • számviteli ismeret,
  • középhaladó szintű MS Office ismeretek.
Elvárások:
  • precíz, lelkiismeretes munkavégzés, szakmaszeretet,
  • pontosság, önállóság,
  • jó problémamegoldó képesség,
  • jó kommunikációs készség.

Előnyök:

Előnyt jelent:
  • mérlegképes könyvelői végzettség,
  • felsőfokú végzettség (főiskola vagy egyetem),
  • SAP FI, AM modul ismerete,
  • nagyvállalati tapasztalat.

Ajánlatunk:

Amit nyújtunk:
  • versenyképes jövedelem,
  • béren kívüli juttatások,
  • folyamatos szakmai fejlődés lehetősége.

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkavégzés helye

Budapest