BUDAPESTI KÖZLEKEDÉSI ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ RÉSZVÉNYTÁRSASÁG Gazdasági Igazgatóságának Számviteli Főosztálya Tárgyi eszköz könyvelési feladatokra keres munkatársat

Feladatok:

  • tárgyi eszközök és immateriális javak aktiválásának könyvelése
  • beruházási számlák könyvelésének ellenőrzése
  • kiemelt beruházási projektek nyomon követése
  • fejlesztési támogatások nyilvántartása
  • aktiválási jegyzőkönyvek tartalmi és formai ellenőrzése
  • értékcsökkenés és halasztott bevétel elszámolása
  • beruházások befejezetlen állományának egyeztetése
  • tárgyi eszköz mozgástábla készítése
  • közreműködés az SAP FI AM (AA) modult érintő fejlesztések tesztelésében
  • tárgyi eszközökre és immateriális javakra vonatkozó kimutatások összeállítása
  • adatszolgáltatás a könyvvizsgáló és egyéb ellenőrző szervezetek részére

Elvárások:

A munkakör betöltésének feltételei:
  • felsőfokú szakirányú végzettség (főiskolai vagy egyetemi diploma)
  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • MS Office ismeretek, magasfokú Excel tudás
Elvárások:
  • precíz, lelkiismeretes munkavégzés, szakmaszeretet
  • pontosság, önállóság
  • hatékony problémamegoldó képesség
  • kommunikációs készség

Előnyök:

Előnyt jelent:
  • SAP-AM modul ismerete
  • nagyvállalati tapasztalat

Ajánlatunk:

Amit nyújtunk:
  • versenyképes jövedelem
  • béren kívüli juttatások
  • próbaidő után havi 12 nap home office munkavégzés
  • folyamatos szakmai fejlődés lehetősége

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkavégzés helye

Budapest