Az Ecomissio Kft. környezetvédelemi, hulladékgazdálkodási területre keres telephelyi koordinátor munkatársat, akár azonnali kezdési lehetőséggel. Csatlakozz hozzánk, és építsünk együtt egy fenntartható jövőt!

Feladatok:

  • A telepvezető munkájának segítése: Az átvett hulladékok rendszerbe adása és adminisztrációja.
  • Raktárlogisztika: A hulladékok és göngyölegek kimozgatásának megszervezése és adminisztrációja.
  • Készletkezelés: A telephelyi készletszintek folyamatos követése és készletleltárak időszakos elvégzése.
  • Rend és tisztaság fenntartása: A telephely rendezettségének és 5S szerinti működésének folyamatos felügyelete.
  • Szállítmányok ellenőrzése: Kimenő szállítmányok dokumentálása, fényképfelvételek készítése, szállítólevelek megírása.
  • Vagyonvédelem: Eseti jelleggel vagyonvédelmi feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Végzettség: Minimum középfokú, lehetőség szerint szakmai végzettséggel rendelkezel.
  • Informatikai tudás: Felhasználói szintű ismeretekkel rendelkezel (Excel, Word, PPT, Outlook).
  • Jogosítvány: B kategóriás jogosítvánnyal bírsz.
  • Személyes tulajdonságok: Nagyfokú önállóság, proaktivitás, precíz munkavégzés, pontosság és megbízhatóság jellemez.

Előnyök:

  • Szakmai tapasztalat: Vegyipari vagy hulladékgazdálkodási területen szerzett tapasztalat.
  • Vezetői gyakorlat
  • Szakképesítések: Munka- és tűzvédelmi szakképesítés, ADR biztonsági tanácsadó bizonyítvány.
  • Lakóhely: Tiszaújvárosi vagy ahhoz közeli lakóhely.

Ajánlatunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil munkahely
  • Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások: cafeteria, 13. havi fizetés
  • Teljesítményalapú extra jutalmak
  • Fejlődési lehetőségek, tanfolyamok támogatása
  • Gyors munkafolyamatok és problémamegoldás, nincs multis bürokrácia
  • Stabil, fiatalos összetartó csapat, jó hangulat.

Munkavégzés helye

Tiszaújváros