A Delego Kft. Magyarország egyik meghatározó munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot, valamint küldd el nekünk önéletrajzod.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

Termékszedő, csomagoló munkatárs

422

Feladatok:

  • Termékek leszedése a sorról

  • Termékekkel telt ládák cseréje

  • Gyártógépek működésének felügyelete, kezelése

  • Címkekészítés nyomtatóval

  • Dobozhajtogatás és csomagolási feladatok elvégzése

  • Fóliázó gép használata

  • Kézi és békás anyagmozgatás

Elvárások:

  • LEGFONTOSABB -> AKARJ és TUDJ dolgozni

  • RENDELKEZZ alapfokú iskolai végzettséggel (8 általános)

  • LÉGY jó erőnlétben, KIVÁLÓ állóképességgel

  • HOZZÁÁLLÁSOD legyen kitartó, HOSSZÚ TÁVBAN gondolkodó

  • VÁLLALD a békás anyagmozgatást, csomagolási és szedési feladatokat

  • NE OKOZZON gondot a 4 műszakos munkarend 2024.12.31-ig (2025-től 3 műszakos munkarendre áll át a termelés!)

Amit kínálunk:

GYORSAN tanulható, EGYSZERŰ munkát keresel, ahol sokrétű feladataid lesznek?

CSALÁDIAS környezetet keresel,ahol a kollégák SEGÍTIK egymást?

UNOD, hogy mindig munkát keresel, így olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol jól is érzed magad és SZÁMÍTANAK a munkádra?

SZERETSZ sétálni, csomagolni és még a termelés felügyelete és működtetése is mozgatja a fantáziádat -> akkor ez a TE munkád lesz!

Tapasztalattal rendelkezők, pályaváltók, pályakezdők -> EZ NEKTEK IS SZÓL!!!

  • FIX alapbér

  • Alapbéren felüli juttatások:

  • Nt. 4500 Ft/hó, 3 hónap után nt. 12.500 Ft/hó – Cafeteria

  • Br. 51.000 Ft/hó - Jelenléti bónusz

  • Br.15.900 Ft/hó – Minőségi bónusz

  • PLUSZ 1 HAVI BÉR*

  • KÖNNYEN és GYORSAN tanulható feladatok

  • PILLEKÖNNYŰ termékek (1-3 kg)

  • PIHENŐNAPOK - 4 műszakos munkarend alapján

  • VÁLLALHATÓ túlóra, ha betanultál és többet szeretnél keresni

  • BIZTOSÍTOTT céges buszjáratok (Településlista a hirdetés alján olvasható)

Ingyenes céges buszjárat a következő településekről biztosított:

Tata, Tatabánya, Vértesszőlős, Tordas, Héreg, Gyermely, Bajna, Nagysáp

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem most" gombra való kattintással!

Kérjük, a címben tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíció nevét és a hirdetés számát.