Feladatok:

Csatlakozz partnerem csapatába 1 műszakos (7-15 vagy 8-16) munkarendben Termelési adminisztrátorként!

  • A területek, csoportok hatékonyságának, selejt adatainak, stb. napi szintű követése és nyomonkövetése;

  • A termelés adatainak, mérőszámainak napi, heti, havi feldolgozása, kiértékelése;

  • Igény szerinti belső oktatások levezénylése;

  • A munkájához tartozó adatbázisok oktatása a termelésben dolgozó felhasználók részére;

  • Félkész termékek raktározása, készlet ellenőrzése, könyvelése SAP-ban;

  • Minden olyan feladat ellátása, amelyet a HR vezető, illetve a cégvezetés előír számára;

  • Minimum középfokú végzettség

  • Hasonló területen, termelésben szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat

  • Pontos, precíz munkavégzés

  • Proaktív személyiség, csapatmunkára való hajlandóság, kreatív gondolkodás

  • Jó problémamegoldó képesség, koordinációs készség, önálló munkavégzés

  • Stabil, multinacionális munkakörnyezet

  • Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Jászárokszállás