Dinamikusan fejlődő multinacionális partnercégünkhöz keresünk munkatársat az alábbi feladatok ellátására:

Termelési mérnök

Feladatok
  • A termelési technológiával kapcsolatos paraméterek nyomon követése
  • Javító intézkedések meghatározása, bevezetése, nyomon követése
  • Termelési KPI-ok elérésének biztosítása
  • Megelőző karbantartási feladatok ütemezése, együttműködve a Karbantartási osztállyal
  • Alapanyagok fogyásának ellenőrzése, kapcsolattartás a Beszerzési osztállyal
  • Technológiai változtatások bevezetése
  • Technikusok, műszakvezetők oktatása, szakmai támogatása
  • Részvétel a vevői auditokon
  • Felmerülő problémák esetén gyökérok elemzés készítése, riportálás

Elvárások
  • Felsőfokú szakirányú végzettség Vegyész- vagy Gépészmérnök területen
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Legalább 3 év gyártási közegben szerzett tapasztalat
  • Rugalmas, nyitott személyiség

Előny:
  • MES, SAP ismeret

Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Bejárás támogatás
  • Jó hangulatú, nemzetközi csapat
  • Lehetőségekkel és kihívásokkal teli multikörnyezet

Munkavégzés helye:

Tatabánya

Munkavégzés helye

Tatabánya