A hirdetés már lejárt!

Randstad Hungary Kft.
1024 Budapest
Lövőház utca 39.
2. emelet
Tel:+36 1 411 2090
www.randstad.hu

termeléstámogató mérnök

esztergomi gyártóvállalat különböző részegységeibe keresek termeléstámogató mérnököt

ha utolsó éves vagy az egyetemen, vagy izgalmasnak tartod az autógyártást, akkor modern környezetben próbálhatod ki magad hegesztő-, szerelő-, prés- vagy festőüzemük egyikében!

Feladatok

mit csinál egy termeléstámogató ménök?

  • gyártóberendezéseket ellenőrzi és fejleszti
  • bevezeti az új berendezéseket, valamint a módosítások koordinálja
  • felügyeli az új modellek bevezetéseit
  • kidolgozza a termelési rendszerek elméletét és a gyakorlati megvalósítását
  • kapcsolatot tart a kivitelezőkkel
  • megszervezi és levezeti a próbagyártást, telepítést és üzembehelyezést

Elvárások

mire lehet szükség a pozíció betöltéséhez?

  • felsőfokú mérnöki végzettségre gépész, mechatronikai vagy villamosmérnök területről
  • középfokú, aktív angol nyelvtudásra
  • PLM szoftver ismerete (Siemens NX vagy AUTOCAD)
  • önálló munkavégzésre
  • problémamegoldó képességre
  • jó, ha rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal
  • a robotprogramozási ismeretek pedig előnyt jelentenek

Munkavégzés helye

Esztergom