Multinacionális autóipari beszállító partnerünk számára keresünk munkatársat Termeléstámogató mérnök pozícióba:

Termeléstámogató mérnök

Feladatok
  • Javaslatokat tesz a szerelde vezetője felé a terület célrendszerére, annak eredményeit folyamatosan ellenőrzi és eltérés esetén intézkedik a szükséges korrekciós intézkedések kidolgozására, bevezetésére
  • Az egyes termelési prioritások meghatározása a termelési célok figyelembevételével
  • Gyártási, termelési folyamatok fejlesztése
  • Napi, heti, riportok kimutatások készítése
  • Kiértékeli, elemzi a szerelde területen előforduló hiányosságokat, hibákat, azok ismételt előfordulásának elkerülésére akciókat definiál

Elvárások
  • Műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Mérnöki területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Autóipari tapasztalat illetve termelésben tapasztalat nagy előny!
  • Határozott fellépés, kiváló koordinációs képesség
  • Terhelhetőség, dinamizmus, proaktivitás,
  • MS Office eszközök magabiztos használata

Amit kínálunk
  • Szakmai fejlődés, képzések
  • Hűségprémium
  • Karácsonyi bónusz
  • Albérlet támogatás
  • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Kérdés esetén keressen bizalommal:

Kolocz Ivett (Recruitment tanácsadó)

[email protected]

+36 20 218 9689

Munkavégzés helye:

Győr

Munkavégzés helye

Győr