Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

Termeléstámogató minőségügyi mérnök

Debreceni partnerünk számára keresünk Termeléstámogató minőségügyi mérnököt, azonnali kezdés is lehetséges!

Feladatok

  • Minőségtervezés, minőségellenőrzés, minőségbiztosítás és
    minőségfejlesztés a rugók és stabilizátorok gyártó területén
  • Termelési folyamatok, minőségügyi mutatószámok figyelemmel
    kísérése, hibaköltségek csökkentése
  • Hibák megszüntetése érdekében tett javító és megelőző
    intézkedések meghozatala nyomonkövetése multidiszciplinális csapatban
  • Belső reklamációk kezelése
  • Statisztikai folyamatszabályozás felügyelete
  • FMEA-n való részvétel
  • Minőségügyi oktatások, képzések megtartása
  • Minőségügyi dokumentációk készítése, karbantartása,
    fejlesztése
  • Szoros együttműködés a társterületekkel (mérnökség,
    karbantartás, termelés)

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Autóipari minőségügyi szabványok általános
    ismerete (IATF 16949, VDA kötetek, AIAG
    kézikönyvek)
  • Autóipari OEM vevői követelmények általános
    ismerete (VW-Audi, BMW, JLR, Stellantis, Daimler,
    Volvo)
  • Az autóipari minőségügyi technikák alapos ismerete
    (APQP, FMEA, CP, SPC, MSA, elsőmintázási
    módszerek)
  • Szakértő a probmlémamegoldó módszerek
    alkalmazásában (8D módszer, Ishikawa analízis, 5
    Miért?)
  • Minimum 3 éves autóipari minőségügyi tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office és SAP-QM modul felhasználói ismeretek
  • LEAN folyamatok ismerete

Munkavégzés helye

Debrecen