Legyünk együtt sikeresek!

Nemzetközi hátterű, családi tulajdonban lévő termelő vállalat logisztikai csapatába keresünk kollégát:

Termeléstervező

Feladatok

  • Gyártási folyamatok megtervezése, optimalizálása és felügyelete;
  • Termelési terv elkészítése a vevői megrendelések és kapacitások figyelembevételével;
  • Termelési ütemezés koordinálása a különböző részlegekkel (termelés, logisztika, minőségbiztosítás stb.);
  • Gyártási erőforrások hatékony elosztása a termelési célok elérése érdekében;
  • Kapacitás- és erőforrás-tervek készítése, azok követése és frissítése;
  • Folyamatos termelésmonitorozás, a hatékonyság növelése érdekében javaslatok kidolgozása;
  • A termelési határidők betartásának biztosítása;
  • Szoros együttműködés a kollégákkal az anyagellátása biztosítása érdekében;
  • A gyártási folyamatokhoz kapcsolódó dokumentáció és jelentések készítése.

Elvárások

  • Műszaki vagy gazdasági felsőfokú végzettség;
  • Releváns tapasztalat gyártás- / termeléstervezés területen;
  • Angol VAGY német nyelvismeret (társalgási/középfokú);
  • Erős SAP és Excel ismeret;
  • Műszaki affinitás.

Amit kínálunk

  • Heti 1 nap home office;
  • Kisebb szervezet, stabil nemzetközi háttérrel;
  • Kiemelkedő bérszint és hosszútávú lehetőség;
  • Épülő csapat, fejlődési lehetőség;
  • Emberléptékű hozzáállás.

Az ideális pályázó:

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Munkavégzés helye

Székesfehérvár