Feladatok:

Jász-Nagykun-Szolnok megyei gyártó partnerünk csapatába keresünk Termelésvezető kollégát!

  • Területe alá tartozó kollégák napi munkájának eredményes szervezése. műszakbeosztás, létszámtervezés stb.,

  • A területre vonatkozó mutatók monitorozása, javaslattétel a fejlesztésre,

  • Fejlesztési, Lean projektek támogatása,

  • Auditokra való felkészülés aktív támogatása,

  • Vezetői feladatok ellátása, személyes teljesítmény fejlesztési terv létrehozása, nyomon követése.

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (mérnök/közgazdász/műszaki menedzser),

  • Nagy létszámú (150+) termelési területen szerzett legalább 5 éves vezetői tapasztalat ,

  • Angol és/vagy német nyelvtudás,

  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség,

  • Nyitott, kezdeményező, rendszerszemléletű és elkötelezett személyiség,

  • Felelősségvállalás és proaktivitás a mindennapi munka során.

  • Stabil, fejlődő munkakörnyezet,

  • Új technológiákba történő betekintés,

  • Céges gépjármű,

  • Éves bónusz.

Munkavégzés helye:

Jászárokszállás